De eerstvolgende evenementen zijn:
01/01/2021 - 14/02/202114e Rhoonse Griendentocht
Deze mooie winterwandeltocht die jaarlijks zo’n 1000 deelnemers trekt wordt dit keer virtueel gehouden. In de periode van 1 januari tot 14 februari kunt u deelnemen aan dit evenement. Na inschrijving ontvangt u alle afstanden op papier en als gpx-bestand, alsmede het plaatje voor uw wandelboekje en het daarbij behorende stempel.
07/02/2021Winterserie Snelwandelen & Prestatie 5
Onder de thans geldende maatregelen is blijft het niet mogelijk de Winterserie snelwandelen en prestatie op de gebruikelijke wijze te organiseren. Daarom worden ook de laatste twee wedstrijden virtueel gehouden. Op Facebook zijn evenementen aangemaakt.
07/02/2021Winterserie wandelen 5
De Winterserie 2020-2021 zal niet plaatsvinden zoals dat gebruikelijk is. De maatregelen die nu gelden geven nog geen enkele ruimte om gezamenlijk vanuit een locatie te wandelen. Ook de laatste twee tochten van de Winterserie zullen daarom alleen virtueel worden gehouden.
Het laatste nieuws
De RWV blijft ook in 2021 optimistisch
De Rotterdamse Wandelsport vereniging heeft ervoor gekozen om ook in corona-tijd actief te blijven als wandelsportorganisatie. Niet dat we als vereniging de grenzen opzoeken, of toch stiekem bij elkaar komen. Nee, we kijken naar veilige en verantwoorde mogelijkheden.
Geen NK, wel Thuiswedstrijd
Het was voor Nederland, voor de RWV en voor velen van ons een bijzonder weekend. Op dinsdag 13 oktober werden er extra coronamaatregelen afgekondigd die ervoor zorgden dat het NK snelwandelen voor Masters op 18 oktober in Naaldwijk niet door kon gaan.
EuropePallet heeft nieuwe eigenaar
Vele jaren was EuropePallet een trouwe sponsor van de RWV. De man achter dit bedrijf, Cock Don was en is een enthousiast man en vaak te vinden als begeleider bij (lange) wandelingen. Alhoewel hij af en toe zelf wandelt, is Cock vooral als begeleider een veel geziene wandelsportliefhebber.
Welkom bij de Rotterdamse Wandelsportvereniging
U bent geïnteresseerd in wandelen of u bent op zoek naar een gezellige vereniging waar u lid kunt worden. Met ruim 500 leden kan de in 1928 opgerichte RWV veel voor u betekenen. Hoewel de leden op individuele basis naar wandeltochten gaan, blijkt in de praktijk dat men elkaar tijdens de tochten altijd opzoekt en gezamenlijk de tocht lopen.
U vindt op deze pagina ook een kopje snelwandelen. De RWV kent een flinke groep wandelaars die het wandelen op atletiekniveau bedrijven. De vereniging organiseert ook wedstrijden en levert vaak de Nederlands kampioenen.