Vandaag ontvingen we een email van Marijke Pollaart over de wel zeer bijzondere route die zij voor haar virtuele Kennedymars heeft uitgezet! Zij wandelt ca. 84 km langs alle grote test- en vaccinatie locaties van de GGD in de regio Rijnmond.

Een geweldig initiatief, temeer ook omdat mede door de medewerkers op deze locaties een gewone fysieke Kennedymars weer in het verschiet ligt. Als RWV zijn wij er trots op dat Marijke onze Kennedymars hiervoor uitzocht en we wensen haar heel veel succes en natuurlijk heel veel plezier op deze mooie, zonnige 6e juni!
Inmiddels kunnen we wat meer vermelden over hoe het gaat met Marijke, want onze voorzitter Gijs kwam haar tegen in het Beatrixpark in Schiedam. Het gaat goed, alleen ligt ze iets achter op schema vanwege afplakwerkzaamheden aan haar voeten. Maar ondanks dat gaat het verder prima, ze hoopt rond 21.00 uur te finishen bij Ahoy.

Lees ook het nieuws bij www.rijnmond.nl