Op zondag 19 september was de RWV succesvol bij het Nederlands Kampioenschap 5.000 meter snelwandelen voor masters. In de verschillende leeftijdsklassen werden vijf gouden medailles behaald. Daarvan gingen er drie naar de RWV. 
In de klasse M40 bleef André van Slooten met 24.46.31 minuten niet alleen ruim binnen de medaillelimiet van 25.58 minuten, maar zette hij ook zijn snelste tijd neer van de laatste jaren. In de klasse M60 deelde Gerrit Riezebos zijn wedstrijd heel goed in en hij bleef 16 seconden binnen de medaillelimiet. Met 30.21.28 minuten kon hij meer dan tevreden zijn. Ook Bauke te Nijenhuis viel in de prijzen.
Bauke te Neijenhuis Nederlands Kampioen snelwandelen M85
Bauke kwam voor het eerst in de klasse M85 uit op een kampioenschap. Hij bleef met 40.31.90 minuten  ruim binnen de medaillelimiet van 44.08 minuten. De kers op de taart was een nieuw Nederlands record M85. De naam van Koos van Rijn als oude recordhouder schalde verschillende keren door het stadion. Het oude record van Koos stond sinds 2013 op 41.18.7 minuten.
André, Gerrit en Bauke, gefeliciteerd met jullie gouden plakken!